• Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Tıp Mühendisliği Bölümü öğrencileri engellilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan projelere imza attılar.
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Tıp Mühendisliği Bölümü öğrencileri yarışmalarda başarı göstermeye devam ediyor
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Tübitak 2237 Programı kapsamında Prof. Dr. Refik Polat tarafından üçüncüsü düzenlenen Araştırma Projesi Hazırlama Eğitimi ile hedef: Daha fazla kabul, daha fazla Tübitak projesi.
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Akıllı Tahliye Sistemi başlıklı Tübitak Projesi Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş'ın yürütücülüğünde başarıyla devam ediyor.
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: MR akışkanlara yönelik araştırma projesi Doç. Dr. Hüseyin Kurt, Doç. Dr. Ziyaddin Recebli ve Yrd. Doç. Dr. Engin Gedik tarafından tamamlandı.
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Doç. Dr. Hayrettin Ahlatçı ve ekibi dünya kalitesinde ray üretimi projesinin KBÜ ayağını yürütüyor.
  • Diğer başarı öyküsüne geçmek için tıklayın: Prof. Dr. Erzat Erdil:
 

Engelleri Kaldıran Projeler

Tıp Mühendisliği Bölümü öğrencileri engellilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan projelere imza attılar.
 

Hedef Yerli Tıbbi Cihaz Üretimi

Tıp Mühendisliği Bölümü öğrencileri yarışmalarda başarı göstermeye devam ediyor
 

Hedef En Üst Düzeyde Kabul

Tübitak 2237 Programı kapsamında Prof. Dr. Refik Polat tarafından üçüncüsü düzenlenen Araştırma Projesi Hazırlama Eğitimi ile hedef: Daha fazla kabul, daha fazla Tübitak projesi.
 

Acil Durumlarda Telefonunuza Güvenin

Akıllı Tahliye Sistemi başlıklı Tübitak Projesi Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş'ın yürütücülüğünde başarıyla devam ediyor.
 

Sarsıntıyı azaltmak

MR akışkanlara yönelik araştırma projesi Doç. Dr. Hüseyin Kurt, Doç. Dr. Ziyaddin Recebli ve Yrd. Doç. Dr. Engin Gedik tarafından tamamlandı.
 

Uzun Ömürlü Ray Üretiyoruz…

Doç. Dr. Hayrettin Ahlatçı ve ekibi dünya kalitesinde ray üretimi projesinin KBÜ ayağını yürütüyor.
 

Temiz Enerji…

Prof. Dr. Erzat Erdil: "YEMMER'de, yenilenebilir enerji üreten cihazların kendisini dahi havayı kirletmeden üretiyoruz."