27 Mayıs Pazartesi günü Tıp ve Biyomedikal Mühendisliği 2023-2024 Bitirme Projeleri Sergisi düzenlenecektir. Tüm öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.
Bölümümüz son sınıf öğrencilerinin, 23 Mayıs Perşembe günü saat 17:00'a kadar, aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmaları gerekmektedir. Açıklamalar form içerisinde bulunmaktadır.
Tıp ve Biyomedikal Mühendisliği Sergisi Bitirme Projesi Formu (2024)