GÜNCEL!! AZAMİ ÖĞRENİM SÜRESİNİ DOLDURAN ÖĞRENCİLER İÇİN İKİNCİ EK SINAV PROGRAMI (YENİ)
Azami süreleri dolan öğrencilerimiz için ikinci ek sınav programı aşağıdadır. Sınavlar Fakültede yüz yüze yapılacaktır. Sınavınızın tarihine ve saatine programdan ulaşabilirsiniz. YÖK'ün aldığı karar gereği bir kereye mahsus; öğrencilerimiz tüm başarısız derslerden 2 ek sınava girebilirler.

NOT: Programda geçmiş olduğunuz dersler bulunmamaktadır. Birinci ek sınav sonucunda başarısız olduğunuz dersler üzerinden ikinci ek sınav programı hazırlanmıştır.

İkinci ek sınavlar sonucunda tüm dersler dahil olacak şekilde ders sayısı 5 ve daha aza indirebilen öğrencilerimize 3 dönem ders alma hakkı verilecektir. İkinci ek sınavlar sonucunda 6 ve üzeri dersi kalan (Staj, Proje ve tez dersleri dahil) öğrencilerimizin ilişiği kesilir.

Aşağıdaki sınav programında ders saati, tarihi ve dersliği bilgilerinde DİĞER yazan dersler için öğrencilerimizin 04.04.2022 Pazartesi Günü Bölüm Başkanlığına gelmeleri gerekmektedir. Sınavlarının nasıl yapılacağını öğrenmeleri için bu durum önem arz etmektedir.

Azami Süreler ile ilgili yönergeyi 
dikkatlice inceleyiniz.

NOT: Google Chrome ile indirme linklerine ulaşamayanların farklı bir tarayıcı kullanarak linklere erişmesi tavsiye olunur.