Final Sınavı Sorun Bildirim Formu
FORMU DOLDURMADAN ÖNCE BURAYI OKUYUNUZ !!!!
 
Bu form Final sınavlarınız esnasında teknik problemden dolayı sınava girememe veya sınavı tamamlayamama gibi sorunlarınızı bildirmeniz için açılmıştır.
 
ÖNEMLİ!!! Elektrik ve/veya internet kesintisi, sistemde hata, donma vb. sorun sebebiyle sınava giremeyen öğrencilerimizden internetin ve/veya elektriğin gittiğine dair servis sağlayıcılardan alınan belge istenecektir. Sistemle ilgili sorunlarda ise sorunun video kaydı istenecektir. Belge ve/veya video kaydı olmadan telafi sınavı yapılmayacaktır.
 
ÖNEMLİ!!! Formu yanlış dolduran öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 
Dersi hangi fakülteden alıyorsanız o fakültenin web sayfasında bulunan sorun formunu doldurunuz.
 
Formu doldururken başvuru yapacağınız ders hangi bölümden açılmışsa bölümünüzün tercihini dersin açıldığı bölüme göre yapınız. (Örnek: 2021 Yaz okulunda Genel Fizik I ve Genel Fizik II derslerini, tüm bölümler Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden almaktadır. Siz de Fizik dersleri için başvuru yaparken öğrenim gördüğünüz bölümünüz farklı olsa bile Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü seçmeniz gerekmektedir.)
 
SINAVINIZDA SORUN YAŞARSANIZ BU FORMU SINAVINIZIN YAPILDIĞI  SAATLER İÇERİSİNDE DOLDURUNUZ.
 
Formu doldururken derslerinizin ders koduna, programına, grubuna ve dersi veren öğretim üyesine dikkat ediniz. Bu bilgilerin yanlış olması sizi bulamamamıza sebebiyet vereceğinden dolayı sorununuz incelenemeyecektir. Bu husustan dolayı bilgilerinizi doğru doldurmanız önem arz etmektedir.
 
Dersiniz listede mevcut değilse, sorununuzu yazmadan önce; sınavında sorun yaşadığınız dersinizin; programını, şubenizi, dersinizin kodunu, dersin adını ve dersi veren öğretim üyesini yazınız.
 
Eğer Üsd kodlu üniversite seçmeli derslerin sınavında sorun yaşadıysanız;  bu linkte bulunan (https://onlinesinav.karabuk.edu.tr/)  sorun formunu doldurunuz.
 
YDL 183 Yabancı Dil I ve YDL 184 Yabancı Dil II derslerinin sınavları hakkında genel bilgilendirmelere sorun bildirim formuna ydl.karabuk.edu.tr web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
TUR 181 Türk Dili I ve TUR 182 Türk Dili II derslerinin sınavları hakkında genel bilgilendirme ve sorun bildirim formuna formuna tur.karabuk.edu.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
AİT 181 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I ve AİT 182 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II derslerinin sınavları hakkında genel bilgilendirme ve sorun formuna ait.karabuk.edu.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
Forma verilen tüm cevaplar bölümler tarafından incelenecek ve incelemeler neticesinde telafi sınavına girmeniz uygun görülürse sizlere e-posta yoluyla bilgi verilecektir. E-postalarınızı aktif olarak takip ediniz.
 
Lütfen bir sorununuz için formu, sadece bir kere doldurunuz.
 
Bu form Final sınavlarının bitiminde kapanacaktır.

SORUN BİLDİRİM FORMU